Adventure World Warsaw porozumiał się z Imtechem

Adventure World Warsaw, Hotel Grand

Adventure World Warsaw, spółka planująca pod Warszawą (powiat Grodziski) park rozrywki zawarła ugodę z generalnym wykonawcą przedsięwzięcia.

Adventure World Warsaw sp. z o.o. oświadczył, że doszło do zawarcia pozasądowej ugody z firmą Royal Imtech oraz jej spółkami zależnymi. Jak czytamy w komunikacie, ugoda jest ostateczna i wiążąca. Rozwiązuje ona, w sposób zgodny z wolą obu stron, wszelkie dotychczas sporne kwestie dotyczące realizacji projektu Adventure World Warsaw oraz projektów z nim związanych. Ugoda kończy również współpracę pomiędzy stronami. Strony nie będą ujawniać żadnych szczegółów finansowych związanych z ugodą. Oświadczenie podobnej treści zamieściła na swojej stronie internetowej spółka Royal Imtech.

W 2012 r. oba podmioty zawarły umowę na generalne wykonawstwo parku rozrywki Adventure World Warsaw. Wartość kontraktu  opiewała na 620 mln euro. Jak podaje serwis InfoGrodzisk.pl nowy generalny wykonawca kompleksu Adventure World Warsaw Parks & Resort ma zostać wyłoniony w terminie miesiąca do dwóch.

Adventure World Warsaw to park rozrywki, w którym zaplanowano ponad 50 atrakcji. Znajdą się w nim m.in. roller coastery, karuzele, zjeżdżalnie wodne i interaktywne fontanny. Park Tematyczny składać się będzie z pięciu różnych krain. Na terenie kompleksu znajdą się także dwa hotele tematyczne z ponad 630 pokojami, restauracjami i powierzchniami konferencyjnymi. Inwestor zaplanował otwarcie parku na rok 2015.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.