4Mobility i ITMAGINATION łączą siły

ITMAGINATION nie tylko stworzy dla 4Mobility nowoczesną platformę obsługi klienta. Firma zdecydowała się również na zakup akcji. 

Wejście inwestora do 4Mobility usprawni dalszą realizację strategii firmy i pozwoli na budowanie przewag konkurencyjnych, dotyczących zwłaszcza obszaru IT.

ITMAGINATION stworzy dla 4Mobility nowoczesną platformę obsługi klienta, dzięki czemu dostępność usług będzie dostosowywana na bieżąco do zapotrzebowania. Zastosowanie algorytmów analizy Big Data oraz sztucznej inteligencji pozwoli na przewidywanie zmian w zapotrzebowaniu na auta i reakcję z wyprzedzeniem – umożliwiając jak najlepsze rozlokowanie floty samochodów. System pozwoli ponadto na szeroką integrację z usługami obecnych i przyszłych partnerów. Integracja obejmie systemy płatności, programy rabatowe oraz inne usługi zwiększające komfort klientów 4Mobility. Wszystkie usługi będą dostępne za pomocą aplikacji mobilnej.

Klienci 4Mobility skorzystają na współpracy głównie dzięki zwiększeniu dostępności aut oraz ilości miejsc, gdzie można je zostawić. Możliwość integracji z innymi usługami sprawi, że klienci 4Mobility będą mieli dostęp do aut w hotelach, na lotniskach czy dworcach. Integracja z systemami rabatowymi zapewni natomiast dostęp do dodatkowych benefitów. 

Platforma 4Mobility będzie wciąż rozwijana. Celem jest nie tylko ułatwienie korzystanie z aut, ale również zapewnienie komfortowego przemieszczania się po mieście – niezależnie od wyboru środka transportu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.