Unibep ma kontrakt na kolejny etap Mozaiki Mokotów

Unibep podpisał umowę na generalne wykonawstwo kolejnego etapu osiedla Mozaika Mokotów, które rośnie przy ul. Cybernetyki w Warszawie. Wartość kontraktu to 15,5 mln zł netto.

Przedmiotem umowy jest wykonanie budynku  o łącznej powierzchni użytkowej 4,6 tys. mkw., w którym znajdzie się 68 mieszkań i jeden lokal usługowy. Wraz z nim Unibep wybuduje infrastrukturę techniczną, drogową oraz zadba o elementy zagospodarowania terenu. Kontrakt podpisany ze spółką Linaria Sp. z o.o. zakłada, że na wywiązanie się z zadnia firma będzie mieć 14 miesięcy od momentu przejęcia placu budowy.

Inwestorem projektu Mozaika Mokotów, które powstaje przy ul. Cybernetyki jest Layetana Development. W pierwszym etapie, oddanym do użytku w kwietniu zeszłego roku, powstał 7-kondygnacyjny budynek o pow. użytkowej 10 tys. mkw. W środku znalazły się 143 mieszkania, lokale usługowe oraz podziemny parking na 222 miejsca postojowe. W II etapie Unibep wybuduje sześciopiętrowy budynek z niewielką dominantą, którego charakterystycznym elementem będą panoramiczne okna oraz tarasy i wspólne loggie. Inwestor przewidział też przestrzeń wspólną z placem zabaw, małą architekturą i zielenią parkową, która charakterem ma nawiązywać do stylistyki barcelońskiego Parku Guell.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.