URSA Smart City z pozwoleniem na użytkowanie

Pierwszy etap inwestycji URSA Smart City realizowanej przez CPD S.A. wraz Unidevelopment S.A. uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

Położone w sąsiedztwie Urzędu Dzielnicy i centrum handlowego Factory, Osiedle URSA Smart City jest pierwszą inwestycją mieszkaniową, realizowaną na terenach po byłych zakładach Ursus w ramach procesu rewitalizacji. Jej koncepcja w pełni odpowiada założeniom Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Ideą, która przyświecała projektowi URSY, było stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej, łączącej komfort i funkcjonalność. Będzie tu wszystko, co jest potrzebne, by spełnić oczekiwania osób poszukujących przyjaznego miejsca do zamieszkania w stolicy - nowoczesne budynki, szereg innowacyjnych rozwiązań, bliskość terenów rekreacyjnych, placówek edukacyjnych i kulturalnych.

„Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla pierwszego etapu Osiedla URSA Smart City jest dla nas ważnym wydarzeniem. Od wielu lat, przy bliskiej współpracy z Samorządem Dzielnicy, dążyliśmy do przemiany terenów po zakładach Ursus w nowoczesną tkankę miejską, zapewniającą wysoki komfort życia. Teraz przyjęte założenia rozwoju stają się rzeczywistością. Oprócz inwestycji mieszkaniowych realizowanych jest tu szereg innych przedsięwzięć, dzięki którym okolica będzie rozwijała się w zrównoważony sposób i zapewni mieszkańcom komfort w codziennym życiu.” – mówi Michalina  Wiczkowska, Prezes Zarządu CPD S.A.

W ukończonym, pierwszym etapie inwestycji powstało 181 mieszkań, z których ponad 80 % znalazło już nabywców. Klienci mogą wybierać również spośród kolejnych 140 mieszkań o powierzchniach od 32 do 102 mkw., które zostały jeszcze w drugim etapie. Wszystkie 4 budynki w URSA Smart City będzie łączył podziemny parking, mieszczący 359 samochodów. Generalnym wykonawcą inwestycji jest UNIBEP S.A. Projekt osiedla przygotowała pracownia Hermanowicz Rewski Architekci.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.