Park Szczęśliwicki będzie wkrótce gotowy

Apartamenty Park Szczęśliwicki

Totalbud prowadzi prace wykończeniowe Apartamentów Park Szczęśliwicki w Warszawie. Cztery budynki klasy premium mają być gotowe jesienią 2018.

Generalny wykonawca Apartamentów Park Szczęśliwicki, warszawska spółka Totalbud, wchodzi w ostatnią fazę prac wykończeniowych tej inwestycji. Jej deweloperem jest firma Dom Development, obiekt natomiast mieści się w Warszawie na Ochocie.

Cztery budynki składające się na inwestycję mają jedną wspólną garażową kondygnację podziemną. Budynki mają konstrukcję słupowo-płytową, bardzo na rynku cenioną przez nabywców mieszkań, ponieważ dającą daleko posuniętą elastyczność w zmianach układów funkcjonalnych lokali w stosunku do projektu bazowego. 

- Jest to nasza kolejna budowa na rynku mieszkań ponadstandardowych lub dla klienta premium. Inwestycja powstaje z bardzo dobrych materiałów i ma także nieczęsto spotykane na rynku wykończenia zarówno wewnątrz, jak i na elewacji. Ta ostatnia jest szczególnie trudna pod względem wykonawczym, wymagająca bardzo dużej precyzji i reżimów technologicznych, a w związku z tym pracochłonna, ale na finał da lokatorom dużą satysfakcję estetyczną. Całość inwestycji uważam za kolejny pomyślny projekt naszej firmy i Dom Development- Mariusz Pałka, prezes Totalbudu. 

Jak przewiduje Totalbud pozwolenie na użytkowanie Apartamentów Park Szczęśliwicki powinno być wydane do końca października 2018 roku.

 

Źródło: DD

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.