Inwestycja Londyńska 5 z pozwoleniem na budowę

Londyńska 5 na Saskiej Kępie

Inwestycja Yareal przy ulicy Londyńskiej 5 na warszawskiej Saskiej Kępie uzyskała pozwolenie na budowę. W kameralnym budynku znajdzie się 27 komfortowych apartamentów. Na ponad 30 proc. z nich są już podpisane umowy rezerwacyjne.

Londyńska 5 powstanie w klimatycznej części starej Saskiej Kępy. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie i doskonale skomunikowana ze ścisłym centrum miasta, oferuje swoim mieszkańcom spokój, obecność zieleni oraz niepowtarzalną atmosferę licznych kawiarenek, restauracji i małych sklepików. Jej atutem jest również znajdujący się nieopodal Stadion Narodowy oraz Park Skaryszewski, który jest największym parkiem Warszawy.

- Cechą charakterystyczną Saskiej Kępy jest ograniczona ilość nowych projektów mieszkaniowych. Niekwestionowany urok dzielnicy sprawia, że zlokalizowane tutaj inwestycje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem oraz, co ważne, utrzymują swoją wartość, nawet w obliczu zawirowań na rynku - mówi Olga Prokopiak, Dyrektor Marketingu Yareal Polska.

W trzypiętrowym budynku znajdzie się 27 lokali mieszkalnych - od jednopokojowych typu studio, po apartamenty z czterema sypialniami, salonem z kuchnią i tarasem. Dodatkowo na 2 kondygnacjach podziemnych znajdzie się parking oraz komórki lokatorskie. Apartamenty położone na parterze posiadać będą własne ogródki (o powierzchni od 20 do ponad 200 mkw.), a te położone na wyższych kondygnacjach – duże balkony lub tarasy (o pow. do 46 mkw.). Inwestor zadbał również o komfortowe przestrzenie wspólne, takie jak reprezentacyjny hall oraz połączony z nim pełen zieleni dziedziniec.

Budowa Londyńskiej 5 rozpocznie się latem, natomiast zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2015 roku. Apartamenty dostępne są w cenach od 13600 PLN/1 mkw . Autorem projektu jest adaptic-architekci Rzucidło Kołodziej Spółka Partnerska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.