Dune Resort rośnie w siłę

Budowa Dune B, drugiego budynku kompleksu Dune Resort weszła w zaawansowany etap. W styczniu osiągnięto stan surowy zamknięty, obecnie trwają intensywne prace wykończeniowe. Inwestorem projektu jest deweloper Firmus Group.

W ramach Dune A oddano klientom 114 apartamentów i 6 penthouse’ów. Na tarasie budynku wybudowano dwa baseny z podświetlonym dnem i widokiem na morze.

Obecnie trwają prace związane z budową drugiego i trzeciego etapu inwestycji, przy czym wspomniany wcześniej Dune B, to największy budynek w ramach kompleksu. W obiekcie znajdzie się 151 apartamentów, w tym 6 penthouse’ow zlokalizowanych na najwyższym piętrze, z którego rozciąga się wyjątkowo malownicza panorama polskiego wybrzeża.

Ostatni etap inwestycji, Dune C będzie najbardziej kameralny. W ramach trzeciego budynku zaplanowano 63 apartamenty i 4 penthousy, w większości z własnym tarasem lub loggią. Zaprojektowano także reprezentacyjne, przeszklone lobby z całodobową recepcją i usługami concierge oraz własną piekarnię z kawiarnią. Planowany termin ukończenia całego kompleksu to druga połowa 2017 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.