Coca-Cola HBC Polska sprzedała grunty w centrum Świdnika

GLOB Nieruchomości, agencja świadcząca kompleksowe usługi doradcze w obszarze nieruchomości komercyjnych, pośredniczyła w sprzedaży działki o powierzchni 7,6 hektara należącej do Coca-Cola HBC Polska. Nowym właścicielem gruntu został Urząd Miasta Świdnik.

Agencja Glob Nieruchomości uczestniczyła w procesie negocjacji i sprzedaży działki zlokalizowanej przy ul. Roweckiego „Grota”, która jest jednym z ostatnich wolnych gruntów w centrum Świdnika. Miasto planuje tam budowę obiektu użyteczności publicznej oraz osiedla mieszkaniowe.

Firma Glob Nieruchomości powstała w 2001 roku w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Specjalizuje się w kompleksowym doradztwie i pośrednictwie w transakcjach zwieranych na rynku nieruchomości komercyjnych. Główny obszar działalności obejmuje wynajem powierzchni biurowych i magazynowych, jak również pośrednictwo w sprzedaży gruntów inwestycyjnych.  W trakcie 10 lat działalności za pośrednictwem przedstawicieli firmy GLOB Nieruchomości dokonano transakcji wynajmu ponad 600 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, ponad 45 000 mkw. powierzchni biurowej oraz sprzedaży ponad 200 hektarów gruntów inwestycyjnych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.