Zmiany w CH Galaxy

CH Galaxy, Szczecin.

Jak informuje Gazeta Wyborcza - szykują się spore zmiany w szczecińskim CH Galaxy. Rozbudowa i nowa elewacja są planowane na przyszły rok. Wcześniej zostanie odświeżone logo, powstaną kolejne sklepy i punkty usługowe. Ostatnio w centrum pojawiła się grupa nowych najemców. Są to marki odzieżowe Paul Bright, Pierre Cardin, Próchnik, Americanos, stoisko z biżuterią Swarovski i bar sushi. Niedługo będzie działał także bar sałatkowy Salad Story.

- To nowe centrum handlowe będzie miało inny charakter. Nastawia się na modę. Nasza oferta jest bardziej zróżnicowana. Mamy atuty takie jak Real i Multikino. Wciąż się zmieniamy. W tym roku zabraliśmy się za odświeżenie wnętrza budynku. Postawiliśmy punkt informacji, nowe ławeczki i zieleń, uruchomiliśmy bezpłatny bezprzewodowy internet, zamontowaliśmy nowe oświetlenie, zmodernizowaliśmy toalety i wymieniliśmy klimatyzację. Kosztowało nas to 5 mln zł - mówi Czesław Jasiewicz, dyrektor Galaxy

W Galaxy pojawiło się kilka nowych sklepów. Są to marki odzieżowe Paul Bright, Pierre Cardin, Próchnik, Americanos, stoisko z biżuterią Swarovski, bar sushi i bar sałatkowy Salad Story.

Właściciele centrum handlowego, kielecka spółka Echo Investment, zdecydowali się także na korektę logo galerii.W planach jest rozbudowa obiektu. W marcu Echo Investment kupiło od spółki Orbis sąsiadujący z galerią handlową hotel Neptun. W pakiecie z hotelem Cracovia w Krakowie kielecka firma wydała na niego 59,5 mln zł.

Centrum Handlowe Galaxy powstało w październiku 2003 r. Powierzchnia całkowita galerii wynosi 94 tys. mkw. 6 tys. mkw. na pierwszym piętrze zajmuje hipermarket Real. Oprócz tego w centrum zlokalizowanych jest blisko 190 punktów handlowych, m.in. markowe sklepy odzieżowe i obuwnicze, perfumerie, apteka oraz restauracje, fast foody, kawiarnie i lodziarnia. Na ostatnim piętrze kompleksu mieści się 9-salowe Multikino, kręgielnia i bilard.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.