Zara i inne marki Inditexu w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku

Zara, Stradivarius, Bershka oraz Pull&Bear otworzą swoje sklepy w rozbudowanym Jantarze powierzchni prawie 3 000 mkw. Mayland podpisał w tej sprawie umowę z Inditex Group, właścicielem marek.

W nowej części Jantara planowana jest duża część restauracyjna i rozrywkowa. Jednym z jej głównych najemców będzie 6-salowe Multikino. To pierwszy nowoczesny multipleks, który powstanie w Słupsku. Rozbudowany Jantar będzie miał powierzchnię ponad 42 000 mkw. Stanie się jednym z największych obiektów handlowo-rozrywkowych na Pomorzu Środkowym.

Zara jest flagową marką hiszpańskiej firmy Inditex. Grupa posiada ponad cztery i pół tysiąca sklepów na całym świecie. Oprócz Zary, która jest największą siecią Inditexu, firma posiada również marki: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Uterqüe, Oysho i Massimo Dutti. W Polsce Zara jest obecna od 1999 roku i ma tutaj 28 sklepów w największych galeriach handlowych w całym kraju.

Centrum Handlowe Jantar to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Słupsku - zostało otwarte we wrześniu 2008 roku. Od początku centrum cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Słupska i całego regionu. W Jantarze znajdują się sklepy znanych marek, m.in.: H&M, KappAhl, RTV Euro AGD, Smyk i Empik.

Mayland Real Estate sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji obiektów handlowych, rozrywkowych i usługowych. W 2008 roku otworzył trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Oprócz nowej części Jantara, Mayland planuje otwarcie kolejnych obiektów, m.in. w: Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Rzeszowie.

fot. Inditex

Źródło: Mayland

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.