Zara i Cubus w Galerii Mazovia

13 listopada 2010r. w Galerii Mazovia odbyło się otwarcie jedynych w płockim regionie salonów: ZARA, Cubus i DanHen. Uroczystość przyciągnęła tłumy klientów, na których czekało wiele rabatów, promocji i niespodzianek. Mazovia promująca się jako „Galeria w Twoim stylu” jeszcze w tym miesiącu udowodni ponownie, iż zasługuje na to miano - otwierając kolejne znane marki takie jak: Mango, Lavard, Quicksilver czy Roxy.

ZARA to flagowa marka hiszpańskiej firmy Inditex. W ofercie sklepu mieszkańcy Płocka i okolic znajdą kolekcje ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ale także oryginalne i stylowe dodatki i akcesoria do ubrań: torby, paski, szale, broszki, obuwie. Zara to marka pełna oryginalnych pomysłów i oparta na światowych trendach. Jej model działania charakteryzuje się ciągłym odświeżaniem oferty: nowe artykuły są dostarczane do sklepów dwa razy w tygodniu!

CUBUS to marka należąca do jednej z największych sieci odzieżowych w Skandynawii. Kolekcje Cubus adresowane są głównie do kobiet młodych duchem, ceniących modę w połączeniu z wygodą. W koncepcie wyodrębniamy działy: damski, męski, dziecięcy oraz dział bielizny.

Salon DanHen docenią aktywne kobiety sukcesu, gdyż ubrania tej polskiej marki łączą w sobie subtelną elegancję z romantyczną damską naturą. W ofercie sklepu znajdą się: bluzki, koszule, spodnie, spódnice, suknie, żakiety, kurtki, płaszcze, swetry. Kolekcję wzbogacą niepowtarzalne dodatki w postaci kolczyków i naszyjników.

Galeria Mazovia to najnowocześniejsze i największe centrum handlowo-rozrywkowe w Płocku, otwarte w kwietniu 2010r. Jest doskonale zlokalizowana, odznacza się wysoką jakością architektury oraz dużą dbałością o materiały wykończeniowe. Charakterystycznym elementem centrum jest przeszklony food court z widokiem na miasto, najbogatsza oferta handlowa, a także największy w mieście klub fitness. Mazovia położona jest zaledwie 7 minut od centrum Płocka, w dzielnicy Podolszyce, w rejonie ulic Wyszogrodzkiej, Armii Krajowej, Szarych Szeregów i al. Jana Pawła II.

Galeria Mazovia wyróżnia się swoją ofertą posiadając m.in. jedyne w płockim regionie marki takie jak: Media Markt, Zara, Cubus, Stradivarius, H&M, Mango, KFC, Pompo – królestwo zabawek a także: supermarket Piotr i Paweł, Empik, Sephora, Reserved, Promod, Top Secret&Friends, Le Mac, Carry, Delta Sport, Deichmann, Rossmann, Vobis, Apart czy Vision Express. W centrum zlokalizowany jest ponadto największy w Płocku klub fitness - Pure Health&Fitness Kino 5D, oraz plac zabaw dla dzieci.
Inwestorem centrum jest Lewandpol a zarządcą obiektu firma King Sturge.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.