Wydłuża się lista najemców Silesia City Center

Rozbudowujące się, największe centrum handlowe na Śląsku i w Zagłębiu ma już prawie komplet najemców dla swojej nowej części. Silesia City Center właśnie ogłosiła listę kolejnych, 13 marek, z którym zostały podpisane umowy najmu. Do listy sklepów, które już jesienią 2011 zostaną otwarte w centrum dołączyły salony: Lacoste, La Promessa, Harpers Shoes, Rolex, Clarks, Guess Footwear, Stradivarius, Massimo Dutti, Claire’s, Lindex, Furla, Home&You oraz biuro podróży TUI.

4 nowe place, 2 nowe aleje, 60 nowych sklepów – Silesia City Center wypełnia się nie tylko nazwami nowych miejsc, na które rozpisano konkursy, ale także nowymi najemcami. Tymczasem do otwarcia obiektu pozostały nieco ponad 4 miesiące. Sama rozbudowa jest obecnie w V, przedostatnim etapie.

Katowickie centrum handlowe stawia nie tylko na unikalne marki ale także na marki luksusowe. Stąd też do grona najemców dołączyły takie salony jak Tommy Hilfiger, Lacoste, Van Graaf dołączają La Mania, Rolex, i Furla. W nowej części Silesii nie zabraknie także nowych lokali Inditex Group – Massimo Dutti i Stradivarius, które dołączą do Pull&Bear, Bereshka i Zara, znajdujących się aktualnie w centrum. Obiekt od jesieni wzbogaci się także o sklepy z butami i dodatkami. Pojawią się m.in. Harpers Shoes, Guess Footwear, Street Shoes i Coccinelle. Sektor usług zostanie z kolei wzbogacony o biuro podróży TUI oraz gabinet stomatologiczny i Thai Massage. Dodatki dla domu klienci znajdą w Home&You. Największymi najemcami nowej części zostaną m.in. Van Graaf, H&M, Cubus, KappAhl oraz SMYK Megastore.

Prace budowlane potrwają do jesieni 2011 roku. Nowa Silesia City Center zwiększy swoją powierzchnię z 66 tys. m kw. do 86 tys. m kw. Powstanie dodatkowo 60 sklepów. Inwestorem rozbudowy obiektu jest obecny właściciel Silesia City Center – Immofinanz Group. Koncepcję architektoniczną nowej części centrum stworzyła pracownia Bose International Planning and Architecture.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.