Takko Fashion w Parku Turawa w Opolu

Turawa Park w Opolu - wizualizacja

Takko Fashion, jeden z największych detalistów odzieżowych w Europie, dołączył do grona najemców w Turawa Park w Opolu. Umowa najmu została podpisana na lokal o powierzchni ok.500 mkw.

Firma Takko Fashion z siedzibą w Telgte w Niemczech powstała prawie 30 lat temu. Obecnie działa około 1 400 sklepów tej sieci w całej Europie. Takko Fashion jest obecny na polskim rynku od marca 2008 roku. Co roku, na terenie całej Polski otwierane są nowe sklepy tej sieci. Salon w Turawa Park będzie ich drugim w Opolu.

Projekt Turawa Park, finansowany przez Standard Life Investments jest obecnie w ostatniej fazie budowy. Centrum i Park Handlowy będzie miał powierzchnię 40 000 mkw. Na terenie obiektu, zlokalizowanego na skrzyżowaniu ul. Witosa (nowo skonstruowane połączenie komunikacyjne z centrum Opola) i tuż przy północnej obwodnicy miasta, znajdzie się ok. 80 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych.

Do najemców należą m.in.: Carrefour, Praktiker, Super-Pharm, Rossmann, Sephora, CCC, Empik, KFC, City Sport i Jubiler Apart.

Deweloper planuje również zrealizować część związaną z wyposażeniem wnętrz - tzw. "Turawa Home".

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.