Street mall „Vis a Vis” pozyskuje nowych najemców

Street Mall Vis a Vis w Radomiu.

„Vis a Vis” w Radomiu, należący do Grupy Capital Park, pozyskał dwóch nowych najemców. 341 mkw. powierzchni handlowej w radomskim centrum wynajęła sieć sklepów odzieżowych Pepco, natomiast Rossmann zaoferuje swoje produkty na powierzchni 326 mkw.

Street Mall - zlokalizowany u zbiegu ulic Czystej, Chrobrego i Struga, to kameralny, parterowy budynek handlowo-usługowy, w którym znajdzie się około 20 markowych sklepów i punktów usługowych. Nowoczesny obiekt cieszy się rosnącym zainteresowaniem najemców. Umowy podpisano już m.in. z supermarketem Tesco, Empikiem, Smykiem, pralnią chemiczną oraz apteką APS. Do tego grona dołączył właśnie sklep odzieżowy popularnej sieci Pepco, który wynajął 341 mkw. oraz Rossmann, którego lokal będzie miał 326 mkw. Street mall „Vis a Vis” o łącznej powierzchni najmu ponad 3 660 mkw., zostanie otwarty w IV kw. 2011. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma Boig.

Projekt architektoniczny budynku przygotował Piotr Wypchło. Generalnym wykonawcą robót jest firma IDS–BUD Sp. z o.o. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na IV kwartał br.2011. Kolejnym projektem w konwencji street mall realizowanym przez Capital Park będzie obiekt w Łodzi przy ulicy Zgierskiej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.