Stradivarius w Agorze Bytom – kolejni najemcy niebawem

Kolejna marka wkracza do Agory Bytom. Galeria podpisała umowę z nowym najemcą - popularną firmą odzieżową Stradivarius. Sklep zostanie otwarty jeszcze w tym roku i będzie pierwszym butikiem tej marki w Bytomiu.

Stradivarius to marka odzieżowa należąca do hiszpańskiej grupy Inditex, w której skład wchodzą również: Zara, Bershka, Pull&Bear i Oysho. Firmowe kolekcje adresowane są do młodych kobiet. Stradivarius posiada obecnie ponad pięć tysięcy sklepów i jest obecny w 78. krajach na całym świecie. Butiki Stradivariusa charakteryzują się dużą przestronnością i sporą powierzchnią. Tak samo będzie w Agorze. Sklep tej marki zostanie otwarty na poziomie 0 i będzie miał ok. 300 mkw.

Stradivarius otworzy swój sklep jeszcze w tym roku. Jesienią otwarcie swoich sklepów zapowiadają kolejni najemcy. Na poziomie 0 otwarty zostanie flagowy butik z elegancką odzieżą marki Bytom, który będzie miał powierzchnię ok. 120 mkw. oraz sklep marki Mohito o powierzchni ok. 210 mkw. Od początku lipca, na poziomie 1, można już robić zakupy w sklepie z dżinsową odzieżą marki Lee Cooper.

Oferta handlowa Agory Bytom liczy aktualnie ponad 90 sklepów. W największej galerii handlowej w mieście znajdują się również restauracje, centrum rozrywki Fantasy Park, multipleks Cinema City i klub fitness Pure. W czerwcu, otwartą w listopadzie 2010 roku galerię odwiedził trzymilionowy klient.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.