Savills zarządza Galerią Rumia

Z dniem 1 stycznia 2017 Savills przejął w zarządzanie Galerię Rumia w województwie pomorskim. Właścicielem obiektu jest DNB Assets Holdco. Zadaniem Działu Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami Savills jest opracowywanie i wdrożenie strategii, która  zwiększy wartość i konkurencyjność Galerii Rumia.

W zakres świadczonych przez Savills usług wchodzą, m.in.: zarządzanie operacyjne budynkiem, komercjalizacja wolnych powierzchni, usługi finansowe i księgowe, budżetowanie oraz marketing obiektu.

Galeria Rumia to nowoczesne centrum handlowe, zlokalizowane w Rumii na ul. Sobieskiego 14A przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta nad Bałtyk, blisko stacji Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) oraz przystanków autobusowych komunikacji trójmiejskiej. To nowoczesny obiekt handlowy o powierzchni najmu 16 800 m kw. i 460 miejscach parkingowych. Na trzech poziomach handlowych znajduje się w tej chwili 58 lokali handlowych. Docelowo galeria będzie posiadała około 90 najemców. Wśród głównych najemców znajdują się m.in.: Biedronka, znane marki jak Reserved, Cropp, House, Mohito, Monnari, KIK, Pepco, Multikino, salon z odzieżą sportową Martes Sport czy drogeria Rossmann. Obiekt charakteryzuje ciekawa architektura, bardzo dobry dostęp dziennego światła i strefa restauracyjna z widokiem na miasto.

DNB Assets Holdco Sp. z o.o. jest spółką specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami w Grupie DNB w Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.