Ruszyła komercjalizacja sieci Karuzela Park

Karuzela Park, Ciechanów

Retail Concept rozpoczął komercjalizację Karuzela Park w Malborku –galerii handlowej w formule retail parku. Otwarcie obiektu przewidziano na I/ II kwartał 2012 roku.Trwają także intensywne rozmowy z najemcami zainteresowanymi Karuzela Parkiem w Biskupcu i Ciechanowie.

Karuzela Park w Malborku powstanie na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Koszykową, obok istniejącego sklepu „Biedronka”. Na ponad 5000 mkw. powierzchni najmu zaplanowano 11 lokali handlowo-usługowych. Przy centrum powstanie także parking na ponad 170 miejsc. Tak jak w przypadku pozostałych Karuzela Parków, koncepcja handlowa została opracowana przez Retail Concept.

Firma Retail Concept podpisała także kolejne umowy najmu z zainteresowanymi wynajęciem powierzchni w Karuzeli Parku w Biskupcu. Do grona najemców dołączyły dwa salony z obuwiem: BOTI, oraz RAY Obuwie , a także Piekarnia Tyrolska. W centrum znajdą się również sklepy: Rossmann i PEPCO. Karuzela Park w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na około 4000 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 130 miejsc parkingowych. Otwarcie centrum zaplanowano na koniec 2011 roku.

Ruszyły też zaawansowane prace przy inwestycji w Ciechanowie, gdzie inwestor otrzymał już ostateczną decyzję środowiskową. Tamtejszy Karuzela Park to 8000 mkw. powierzchni najmu z 11 lokalami handlowo-usługowymi. Na parkingu przy centrum zmieści się 280 samochodów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.