Ruszyła budowa parku handlowego Multibox w Płońsku

Rozpoczęły się prace ziemne pod budowę kolejnego obiektu jednej z największych sieci parków handlowych w Polsce - funkcjonujących pod wspólną nazwą MULTIBOX. Inwestorem i wykonawcą jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z Ostrowa Wielkopolskiego. Obiekt zostanie otwarty jesienią 2019 roku.

Park Handlowy Multibox w Płońsku znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych oraz w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych. Obiekt powstaje bezpośrednio obok marketu Kaufland i restauracji Mc Donald’s. Kompleks o powierzchni najmu ok. 5.000 mkw. zaoferuje dziewięć lokali handlowych. Dla zmotoryzowanych klientów dostępne będzie 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

–  Do będących już w trakcie budowy parków handlowych Multibox w Głogowie oraz w Warszawie – Wilanów dołączył kolejny – w Płońsku. Ponadto, w 2019 planowane jest jeszcze otwarcie parków handlowych Multibox w Trzciance oraz w Szamotułach - mówi Maciej Celmer, wiceprezes Mallson Polska - firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektów sieci Multibox.  

Park Handlowy Multibox Płońsk, będzie kolejnym projektem należącym do sieci Multibox. Funkcjonują już obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Dęblinie oraz dwa obiekty w Ostrowie Wielkopolskim. W ciągu najbliższych 2 lat firma zamierza powiększyć sieć o kolejne nowe lokalizacje – oprócz wspomnianych powyżej obiektów – przygotowywane są również projekty rozbudowy m.in. Ełku oraz w Dęblinie.

Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.