Rusza budowa VIVO! Krosno

Prace związane z realizacją krośnieńskiej inwestycji handlowej VIVO! nabierają tempa. 30 listopada dokonano symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego pod ten projekt w obecności przedstawicieli władz lokalnych, w tym Prezydenta Miasta Krosno, Piotra Przytockiego. Otwarcie centrum handlowego zaplanowane jest na IV kwartał 2017.

Nowe centrum handlowe – trzecie realizowane w Polsce pod marką parasolową VIVO! – będzie miało łącznie ponad 21.000 m kw. powierzchni najmu z ponad 60 lokalami usługowo-handlowymi. Krośnieńska inwestycja, jest drugą, po VIVO! Stalowa Wola, realizowaną przez IMMOFINANZ wspólnie ze swoim partnerem tj. firmą Acteeum Group specjalistą w zakresie realizacji projektów handlowych (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Aktualnie na placu budowy przyszłego centrum handlowego VIVO! pracuje kilkadziesiąt osób zaangażowanych przy robotach ziemnych związanych z sieciami i konstrukcją żelbetową. Wszystkie realizowane prace przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem.

VIVO! to marka centrów handlowych. Koncepcja ta została opracowana z myślą o miastach z zasięgiem całkowitym umożliwiającym dotarcie do co najmniej 200.000 osób. Cechy charakterystyczne obiektów VIVO! to atrakcyjnie dobrany mix najemców w tym silne marki „anchor-owe”, jak również koncentracja na ofercie dedykowanej dla całej rodziny. Centra handlowe VIVO! to zwykle obiekty jednokondygnacyjne.  

W uroczystości wmurowania kamienia węgielnego uczestniczyli także przedstawiciele inwestora IMMOFINANZ, a także partnera przy tym projekcie, spółki Acteeum Group, jak i odpowiedzialnej za budowę VIVO! Krosno, firmy Hochtief.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.