Rusza budowa Era Park Handlowy w Radomsku

Wizualizacja centrum Era Park Handlowy w Radomsku

Rozpoczęła się budowa największego obiektu handlowego w Radomsku i regionie. Kompleks Era Park Handlowy powstanie w centrum miasta, jego otwarcie ma nastąpić w I kw. przyszłego roku.

Powierzchnia najmu całego projektu to prawie 8,5 tys. mkw. W Era Park Handlowy znajdzie się supermarket spożywczy oraz 16 sklepów polskich i zagranicznych marek, m.in. Jysk, Deichmann, CCC, Pepco, Euro AGD. Dostępnych będzie również 300 miejsc parkingowych. Inwestorem jest firma BW Logistyka, a za komercjalizację obiektu odpowiada firma Mallson Polska. Projekt architektoniczny przygotowało kieleckie biuro architektoniczne Detan, które zaprojektowało również Galerię Echo w Kielcach.

Budowa centrum Era Park Handlowy powiązana jest z inwestycjami w infrastrukturę komunikacyjną w mieście. W bezpośrednim sąsiedztwie parku handlowego zrealizowana zostanie przebudowa tunelu przebiegającego pod torami kolejowymi pozwalającego na szybką i bezkolizyjną komunikację z jednej części miasta do drugiej (wspólna inwestycja miasta oraz PKP PLK). Naturalną kontynuacją tunelu będzie przejazd przez parking Era Park Handlowy. Obiekt będzie też połączony z główną arterią miasta, ulicą Brzeźnicką.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.