Retail Concept komercjalizuje kolejne parki handlowe

Karuzela Park w Mrągowie oraz parki handlowe w Grudziądzu i Żyrardowie to kolejne projekty komercjalizowane przez Retail Concept. Firma prężnie rozwija portfolio o nowe obiekty i jest jednym z wiodących agentów zajmujących się komercjalizacją retail parków.

Park handlowy w Grudziądzu to obiekt usytuowany centralnie w mieście, na terenie dawnego Browaru Grudziądz, przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Sikorskiego. Centrum o łącznej powierzchni handlowej 7 500 mkw. i 160 miejscach parkingowych gwarantuje dogodne warunki do realizacji codziennych zakupów. Park handlowy w Żyrardowie to 7 500 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej w doskonałej lokalizacji, przy ulicy 1 Maja na terenie dawnej bazy PKS. Wiadomo już, że jednym z kluczowych najemców będzie tam Media Expert w lokalu 1500 mkw. Karuzela Park Handlowy w Mrągowie to projekt położony przy ulicy Olsztyńskiej, przy nowo wybudowanej obwodnicy Mrągowa. Nowy obiekt będzie miał 6 500 mkw. powierzchni handlowej oraz 218 miejsc parkingowych pozostających do dyspozycji klientów.

Retail Concept jest firmą specjalizującą się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.