Retail Concept komercjalizuje dwa nowe obiekty

Stara Garbarnia

Retail Concept, firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski, została wyłącznym agentem komercjalizującym Starej Garbarni w Żyrardowie oraz CH Pruchnicka w Jarosławiu.

Stara Garbarnia jest już wynajęta w 60%. W obiekcie znajdą się m.in. takie sklepy jak: CCC, Deichmann, Rossmann czy Apteka, a obecnie są finalizowane umowy z operatorem spożywczym oraz sklepami odzieżowymi. Docelowo będzie tu miejsce dla ok. 30 lokali handlowo-usługowych rozmieszczonych na ponad 5 600 mkw. powierzchni najmu.

– Naszym celem jest zagwarantowanie mieszkańcom Żyrardowa kompleksowej oferty, która zachęci ich do odwiedzania obiektu, jakim jest Stara Garbarni – mówi Marceli Maćkiewicz Leasing Specialist w firmie Retail Concept. – Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami zainteresowanymi zaistnieniem w tym centrum. Konstrukcja budynku już stoi, a otwarcie nastąpi w 2011 roku. Będzie to największy kompleks handlowy w Żyrardowie.

Stara Garbarnia w liczbach:
Powierzchnia całkowita 6 000 mkw.
Powierzchnia najmu / GLA 5 600 mkw.
Liczba lokali handlowo-usługowych ok. 30
Miejsca parkingowe 170
Planowane otwarcie 2011 r.

CH Pruchnicka, którego otwarcie zaplanowano na maj 2011 r., usytuowane będzie w centrum Jarosławia. Powierzchnia najmu wyniesie 5 500 mkw. Znajdzie się tu również parking na 250 miejsc.

– CH Pruchnicka, której budowa rozpoczęła się dwa miesiące temu, będzie jedynym nowoczesnym obiektem handlowym w mieście – mówi Joanna Czerwińska, Research & Leasing Manager firmy Retail Concept. – Jarosław jest miastem o dużym potencjale, głównie dzięki swojemu położeniu na przecięciu ważnych szlaków komunikacyjnych. Lokalizacja ta przyczynia się do dynamicznego rozwoju sektora handlu i usług oraz powrotu do tradycji kupieckich miasta. Jarosław liczy ponad 40 tysięcy mieszkańców, ale, biorąc pod uwagę sąsiedni Przeworsk i Lubaczów, w zasięgu oddziaływania przyszłego centrum handlowego znajduje się ok. 150 tysięcy osób.

CH Pruchnicka w liczbach:
Powierzchnia całkowita 7 500 mkw.
Powierzchnia najmu / GLA 5 500 mkw.
Liczba lokali handlowo-usługowych 35
Miejsca parkingowe 250
Planowane otwarcie maj 2011 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.