Retail Concept komercjalizuje Karuzela Park w Lublińcu

Firma Retail Concept rozpoczyna komercjalizację Karuzeli Park w Lublińcu w sąsiedztwie istniejącej restauracji McDonald’s.

–  Profil najemców parku handlowego w Lublińcu dostosowany jest do siły nabywczej mieszkańców Lublińca i okolic – mówi Marceli Maćkiewicz, Leasing Specialist w firmie Retail Concept. – Projekt charakteryzuje przede wszystkim dogodna komunikacja w sąsiedztwie skrzyżowania dróg krajowych nr 11 i 46. Dodatkowym atutem jest nowo powstała restauracja McDonald’s, którą od dnia otwarcia odwiedza dziennie średnio 6 tysięcy osób i łatwość dostępu.

W Karuzela Park w Lublińcu na powierzchni 6,7 tys. mkw.znajdzie się 11 lokali handlowo-usługowych. Klienci będą mieli do dyspozycji 370miejsc parkingowych. Przewidywany termin otwarcia obiektu to IV kwartał 2012 roku.

Retail Concept to firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych,opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.