Przestrzeń do pracy w Atrium Plejada

Co-workingowy pokój w Atrium Plejada

W Atrium Plejada od 18 grudnia funkcjonuje przestrzeń co-workingowa, która dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich klientów centrum w godzinach funkcjonowania obiektu.  

Co-workingowy pokój do pracy liczy 53 mkw. i znajduje się w pasażu Atrium Plejada (w pobliżu hipermarketu Carrefour, obok salonu fryzur Awangarda i Bestseller). Wyposażony jest w 5 stanowisk do pracy, na które składają się biurka z łączami prądu, lampki, fotele obrotowe oraz dostęp do sieci Wi-Fi. Aby zapewnić ciszę i komfort pracy, strefa co-workingowa jest oddzielona od reszty centrum handlowego. Można w niej zarówno pracować indywidualnie, jak również zaprosić kontrahenta na spotkanie.

– Z badań przeprowadzonych przez Atrium wspólnie z JLL wynika, że dla ponad 17 proc. klientów centrów handlowych ważna jest dostępność komfortowego miejsca do pracy, wyposażonego w wygodne miejsce do siedzenia, gniazdka elektryczne czy Wi-Fi. Chcemy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i  dlatego oddajemy tego typu przestrzeń do dyspozycji naszym klientom. – mówi Joanna Plata, manager Atrium Plejada.

Atrium Plejada to ponad  15 tys. mkw. powierzchni, na której znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych, w tym m.in. takie marki jak: hipermarket Carrefour, marki odzieżowe i obuwnicze - Carry, Camaieu, CCC, Cropp, Deichmann, Diverse, H&M, House, Mohito, Orsay, Promod, Reserved, Venezia, Wojas oraz drogerie Rossmann i Sephora, a także Empik, RTV Euro AGD, Intersport, Jysk, Grycan i wiele innych. Dodatkowym wzmocnieniem oferty handlowej obiektu jest znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie hipermarket budowlany Castorama oraz salon sportowy Decathlon. Na parkingu centrum, który może pomieścić ponad 1,4 tys. aut mieści się parking strzeżony, stacja benzynowa Carrefour oraz myjnia samochodowa IMO. Atrium Plejada położona jest przy al. Jana Nowaka Jeziorańskiego (przy drodze krajowej nr 88), 15 minut jazdy samochodem od centrum Bytomia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.