Port Łódź zapełnia się najemcami

Oferta Portu Łódź wciąż się poszerza. Od dnia otwarcia na mapie centrum pojawiły się już nowe lokale. Uruchomienie kolejnych planowane jest na najbliższe tygodnie.

- Kolejne otwarcia planowane są na najbliższe tygodnie – informuje Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź. – Jeszcze w kwietniu ofertę Portu Łódź uzupełnią m.in. sklep Reserved, salon obuwniczy Venezia, pizzeria Da Grasso i mini piekarnia Fornetti. W maju odbędzie się otwarcie perfumerii Sephora i sklepów Jaqueline Riu, Adidas i Reebok oraz Bergson oferującego sprzęt i odzież sportową. Niebawem klienci Portu Łódź będą mogli także zrobić zakupy w jednej z drogerii- aptek Superpharm – dodaje.
W ciągu ostatnich tygodni w Porcie Łódź pojawiły się nowe sklepy i punkty usługowe. Ofertę wzbogaciły butiki z męską odzieżą Wilsoor i Michael, salon jubilerski Christine oraz sklep obuwniczy Wojas. Otwarto także supermarket poznańskiej sieci Piotr i Paweł oraz sklep z materiałami budowlanymi i artykułami wyposażenia wnętrz Leroy Merlin. Ponadto, na food courcie pojawiły się dwie nowe restauracje: Berlin Doner Kebab i China Restaurant, a w jednym z pasaży prowadzących na Patio uruchomiony został Sphinx.

Do dziś Port Łódź zyskał swoich sympatyków. W dniu otwarcia centrum odwiedziło ponad 71.000 osób. Do końca otwarciowego weekendu frekwencja wyniosła niemal 230.000 osób. W tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne każdego dnia Port Łódź odwiedzało niemal 20.000 osób.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.