Plaza Rzeszów od 10 lat na rynku

CH Plaza Rzeszów

Ponad 90 najemców z różnych branż, rozbudowa powierzchni, powiększenie powierzchni biurowej oraz ukierunkowanie na sport, modę i obuwie. Tak w skrócie można podsumować 10 lat działalności rzeszowskiej Plazy. 

Jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów w ostatni weekend świętowało swoje urodziny. – Nasze Centrum rozpoczęło działalność w 2005 roku. Od tego czasu bardzo się zmieniło. Przez te dziesięć lat rzeszowska Plaza została rozbudowana. Dzięki temu oprócz większej powierzchni handlowej powstała cześć biurowa. Centrum połączone zostało także z hipermarketem E. Leclerc. – mówi Oktawiusz Wolnicki, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

W Rzeszowskiej Plazie na dwóch piętrach znajduje się ponad 90 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichmann, Euro Moda, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann oraz RTV Euro AGD.

Plaza w ostatnim czasie przeszła proces modernizacji i rozwoju, którego kulminacją było pojawienie się pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy oraz klubu fitness CityFit, funkcjonującego 24h/dobę. Na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu uruchomiony został także, food court. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. 

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.