Pierwszy w Polsce park pod szyldem My Box: otwarcie w przyszłym tygodniu

Wizualizacja PH My Box w Oławie

Otwarcie pierwszego w Polsce  Parku Handlowego pod szyldem My Box w Oławie zaplanowane jest na przyszły tydzień, 5 września. Obiekt jest już gotowy, trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem lokali przez najemców oraz prace porządkowe wokół terenu.

W obiekcie ulokowały się sklepy znanych marek z branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej  i elektronicznej RTV/AGD. Wśród nich: Deichmann, Euro RTV AGD, Martes Sport czy KIK. Klienci Parku Handlowego MY Box w nowo otwartych sklepach znajdą szeroki wybór odzieży, obuwia i akcesoriów do uprawiania sportu, turystyki i rekreacji, ponad 15 tys. artykułów dla zdrowia i urody oraz asortyment sprzętu AGD i RTV. Pierwszy w mieście sklep sieci Sklep Martes będzie oferował specjalistyczny sprzęt i gamę produktów dla różnych dziedzin aktywności fizycznej, jak trekking, sporty zimowe, pływanie czy rower.

Inwestorem obiektu jest Retail Park Olawa Sp. z o.o. z grupy Eyemaxx Real Estate, założonej w połowie lat 90 ub. wieku przez dr. Michaela Müllera, zajmującej się realizacją nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej.  Koncepcja Parków handlowych My Box realizowanych w Polsce będzie ukierunkowana na wygodne zakupy. Klienci będą mogli wejść do każdego lokalu handlowego bezpośrednio z parkingu. Wedle założenia wszystkie Parki handlowe My Box będą oferować przyjazną, rodzinną atmosferę w otoczeniu nowoczesnej architektury, a najemcy będą mogli liczyć na najem większych powierzchni na korzystnych warunkach.

Otwarcie pierwszego Parku Handlowego My Box w przy ulicy Ks. Kutrowskiego w Oławie 50 nastąpi w czwartek, 5 września o godz. 15.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.