Pierwszy sklep franczyzowy Abry rusza w Oświęcimiu

18 czerwca br. w Oświęcimiu otwarty zostanie pierwszy sklep franczyzowy sieci sklepów meblowych Abra. Nowy sklep partnerski otwarty zostanie przy ul. Kolbego 10. Spółka Abra S.A. zapowiada w najbliższych miesiącach kolejne otwarcia sklepów własnych i franczyzowych, wsparte kampaniami reklamowymi w mediach i intensywnymi promocjami dla klientów.

Program partnerski Abry to odpowiedź na istniejące zapotrzebowanie na sklepy meblowe w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców. Firma była dotychczas skupiona w większych miastach. Obecnie zamierza podbić rynek mniejszych miejscowości, w których właśnie widzi duży potencjał rozwoju.

Lokal w Oświęcimiu otwarty został przy ul. Kolbego 10 – jednej z głównych ulic handlowych miasta, dedykowanej artykułom budowlanym oraz wyposażenia wnętrz. Powierzchnia lokalu wynosi 600 mkw.

Sklep meblowy w Oświęcimiu to pierwszy funkcjonujący sklep partnerski Abry. Aktualnie prowadzone są rozmowy w kolejnych miastach. Firma poszukuje również chętnych do otwarcia placówki w Nysie oraz przygotowuje otwarcia sklepów własnych w Warszawie, Białymstoku i Bełchatowie. Łącznie, po zaplanowanych obecnie otwarciach, w ramach sieci sklepów meblowych Abra funkcjonować będzie do końca roku ponad 80 placówek w całej Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.