Panattoni Europe ukończył obiekt dla firmy Zelmer

Panattoni Europe, zakończył prace w obiekcie przemysłowym dla Zelmer SA. Inwestycja o powierzchni 32 500 mkw. powstała w Rogoźnicy oraz Woli Cichej, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec i zapoczątkowała trend w branży. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Jones Lang LaSalle.

Po niespełna 7 miesiącach zaawansowanych prac nad obiektem produkcyjnym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec, Panattoni Europe przekazał inwestycję najemcy. Jest nim polski producent drobnego AGD, firma Zelmer SA. Inwestycja o charakterze build-to-suit (BTS) powstała na zlecenie Grupy Kapitałowej Zelmer i jest idealnie dostosowana do potrzeb najemcy. Obiekt będzie pełnił trzy funkcje: produkcyjną, ulokowaną na powierzchni 17 500 mkw.; magazynową, zaplanowaną na 11 000 mkw. oraz socjalno-biurową, której powierzchnia wynosi 4 000 mkw. Jest to pierwszy obiekt produkcyjny dewelopera, usytuowany w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Budowa rozpoczęła się na przełomie października i listopada ubiegłego roku.

Obiekt produkcyjny Panattoni Europe dla Zelmer SA charakteryzuje optymalne zagospodarowanie terenu i zastosowanie ekologicznych rozwiązań. Instalacje technologiczne, odpowiedzialne za gospodarowanie energią przystosowane są do przeprowadzenia procesu rekuperacji, tzn. odzyskania energii termicznej, wykorzystywanej do ogrzewania pomieszczeń obiektu.

BTS Panattoni Europe w Rzeszowie to nowoczesny park przemysłowy zlokalizowany w Rogoźnicy oraz Woli Cichej, w Gminie Głogów Małopolski - 8 km na północ od centrum Rzeszowa, 200 m od przystanku kolejowego tuż przy drodze krajowej nr 9 Radom-Rzeszów, 600 m od budowanego węzła A4 „Rzeszów Centralny” oraz 4 km od lotniska Rzeszów Jasionka.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.