Otwarcie marcredo Center Kutno

marcredo Center w Kutnie

Otwarto centrum handlowo-usługowe marcredo Center Kutno przy ul. Kościuszki 73. Inwestorem i deweloperem obiektu jest spółka elbfonds Development. W obiekcie o powierzchni najmu 16 tys. mkw. znalazło się ok. 33 sklepów w części galeryjnej i 6 sklepów w sąsiadującym parku handlowym.

W obiekcie znalazły się najpopularniejsze na rynku marki,  jak m.in. salony modowe: H&M, Mohito, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, KiK, Cross Jeans, salon sportowy Martes Sport oraz sklep z biżuterią Briju. Obuwie i galanterię będzie można kupić w sklepie CCC. W ofercie centrum pojawi się również drogeria Rossmann, market z meblami i artykułami dekoracyjnymi Jysk, a ofertę uzupełni market elektroniczny Mediaexpert. Operatorem spożywczym jest MarcPol. W strefie usługowej, znajdą się sala zabaw dla dzieci Jupi Park, sklep zoologiczny Leopardus oraz salonik prasowy Kolporter.

Ponadto w marcredo Center Kutno pojawi się po raz pierwszy, zapowiadany przez elbfonds rewolucyjny projekt restauracji „Funky Jane”. Jest to nowatorska koncepcja gastronomiczna opracowana ekskluzywnie dla marki marcredo przez renomowanego hamburskiego restauratora i jego belgijskiego partnera. Stworzone tu zostaną miejsca odpoczynku, gdzie zarówno single, jak i całe rodziny dziećmi  będą mogły się relaksować i delektować dobrym jedzeniem. W Kutnie realizowany jest pierwszy etap rozwoju projektu Funky Jane, kolejne otwarcia planowane są jeszcze w tym roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.