Otwarcie Retail Parku Malbork w IV kwartale 2012 roku

Retail Park Malbork.

Otwarcie pierwszego nowoczesnego obiektu handlowego w Malborku planowane jest w IV kwartale 2012 roku. Komercjalizacją Retail Parku Malbork zajmuje się firma Retail Concept. W centrum znajdzie się około 15 marek sieciowych.

Malbork, wśród miast poniżej 100 tysięcy mieszkańców, jest jednym z tych o najniższym poziomie nasycenia powierzchnią handlową. Jest to więc rynek o dużym, jeszcze nie wykorzystanym potencjale. Retail Park Malbork będzie pierwszym nowoczesnym obiektem handlowym w mieście. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest lokalizacja, w sąsiedztwie istniejącego hipermarketu Tesco przy Al. Rodła. - mówi Marceli Maćkiewicz, Leasing Specialist w firmie Retail Concept.

Inwestorem obiektu jest spółka Eyemaxx Stop.Shop 2 Sp. z o.o. z Grupy Eyemaxx Real Estate. Za komercjalizację odpowiada firma Retail Concept. Retail Park Malbork to około 15 lokali najemców sieciowych zlokalizowanych na powierzchni około 6 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji parking na 210 miejsc.Otwarcie obiektu planowane jest na IV kwartał 2012 roku.

Retail Concept to firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.