Otwarcie Galerii Echo w Kielcach

Otwarcie Galerii Echo w Kielcach.

19 sierpnia br. rozpoczęła działalność Galeria Echo. Dzień wcześniej miało miejsce uroczyste otwarcie z udziałem przedstawicieli Echo Investment, lokalnych władz, najemców i mediów.

Galeria Echo to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w Polsce pod względem ilości sklepów i punktów usługowych. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 159 000 mkw., z czego 70 000 mkw. to powierzchnia wynajmowalna. Do dyspozycji klientów jest 2 300 miejsc parkingowych.

Otwarcie Galerii Echo to również premiera wielu marek na lokalnym rynku. W Kielcach pojawiły się sklepy takich sieci jak m.in. TK Maxx, Zara, C&A, H&M, New Yorker, Answear, Pull&Bear, Bershka. Ofertę uzupełniają ekskluzywne marki w stylu Peacocks, S.Oliver, Motivi, Strellson, Pierre Cardin, Tally Weijl, Camaieu, Jacqeline Riu, Voëgele czy obuwnicze salony jak Kazar, Venezia, Prima Moda, Ecco Shoes, Ryłko. W centrum znalazły się też liczne sklepy sportowe, jubilerskie, dziecięce i elektroniczne.

W obiekcie znajduje się także Dekorada- największe w regionie centrum wyposażenia i dekoracji wnętrz zlokalizowane na najwyższej kondygnacji Galerii Echo. Dekorada dysponuje powierzchnią 5 000 mkw. Można tu znaleźć materiały do wykończenia, wyposażenia i udekorowania mieszkania czy domu, a także skorzystać z porady architekta i kreatora wnętrz.

Ostatnią kondygnacja to również funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci mają do dyspozycji 12-torową kręgielnię MK Bowling, największe w regionie centrum fitness Pure Health & Fitness. Dla najmłodszych zaprojektowano ogromną bawialnię o powierzchni 300 mkw.

Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.

Echo Investment SA to firma inwestycyjno-deweloperska z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.Firma zrealizowała blisko 90 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.