Oficjalne otwarcie centrum handlowego Gemini Park Tarnów zaplanowane zostało na 25 sierpnia 2010 r.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Gemini Park Tarnów nastąpiło 22 października 2008 roku. Inwestorem tego centrum handlowego jest Gemini Jasna Park Sp. z o.o.

Wartość inwestycji wynosi około 500 mln zł. Finansowanie pochodzi głównie z kredytów bankowych udzielonych przez PKO BP. Otwarcie obiektu planowane jest na 25 sierpnia 2010 roku.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt liczący 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 41 tys. mkw. powierzchni najmu GLA.

Znajduje się w północnej części Tarnowa, w bezpośrednim sąsiedztwie gęsto zaludnionych osiedli mieszkaniowych. W odległości do 10 min od obiektu mieszka 72 tys. Tarnowian (miasto liczy 116 tys. mieszkańców). W odległości do 30 min od obiektu zamieszkuje ponad 291 tys. mieszkańców Tarnowa i okolic.

Zaletą tej lokalizacji jest położona niedaleko obiektu obwodnica prowadząca na wschód do Rzeszowa, a na północ do Kielc przez niedaleką Dąbrowę Tarnowską.

W Centrum Handlowym Gemini Park znajdą się trzy wielkopowierzchniowe markety wspomniane już: Tesco, Castorama i Media Markt oraz blisko sto sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.

Agentem wynajmującym powierzchnię jest BOIG Property Consulting.

Źródło: BOIG

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.