Nowy outlet na Pomorzu

W miejscu obecnej Galerii Rumia powstanie centrum wyprzedażowe – Pomerania Outlet. Już w przyszłym roku klienci będą mogli wybierać z oferty marek modowych i sportowych.

Województwo pomorskie zamieszkuje 2,4 mln mieszkańców, a co roku odwiedza je aż 9 mln turystów. Pod koniec 2019 r. wszyscy udający się nad Bałtyk będą mogli zrobić zakupy w Pomerania Outlet. Nowy projekt powstaje w ramach rewitalizacji istniejącej Galerii Rumia. Obiekt położony jest w sercu 50-tysięcznej Rumii, a jednocześnie przy głównej drodze prowadzącej z Trójmiasta nad polskie morze. Bliskość stacji SKM oraz przystanków autobusowych komunikacji trójmiejskiej umożliwi szybki i komfortowy dojazd na zakupy także mieszkańcom innych miast.

Pomerania Outlet to projekt łączący w sobie cechy centrum wyprzedażowego, gdzie przez cały rok można zrobić zakupy w niższych cenach, ze sklepami na codzienne wygodne zakupy oraz bogatą ofertą rozrywkową. Na trzech kondygnacjach i ponad 16 700 mkw. zaplanowano 80 lokali handlowo – usługowych, strefę restauracyjną i rozrywkową. Istniejąca oferta sklepów typu convenience z lokalami m.in. Biedronka, Empik, Rossmann, Pepco czy KiK zostanie uzupełniona i poszerzona o salony innych rozpoznawalnych marek. Zajmą one poziom -1 w obiekcie. Na parterze znajdzie się strefa outletowa, która oparta zostanie na reorganizacji salonów części obecnych najemców oraz wprowadzeniu nowych, polskich i światowych marek modowych oraz sportowych. Ostatnią kondygnację zajmie strefa rozrywkowa. Do dyspozycji klientów będzie także parking z 460 miejscami.

Inwestycja realizowana jest przez DNB Assets Holdco Sp. z.o.o. Za komercjalizację odpowiada wiodący specjalista w zakresie rynku outletowego w Polsce spółka The Blue Ocean Investment Group.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.