Nowy Dyrektor Oddziału Cushman & Wakefield Hospitality

Frederic Le Fichoux został nowym dyrektorem oddziału Cushman & Wakefield Hospitality w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, zastępując na tym stanowisku Stewarta Coggansa, który kierował zespołem przez ostatnie trzy lata. Frederic Le Fichoux objął obowiązki z początkiem lipca 2010 r.

Frederic będzie kontynuował bezpośrednią współpracę z Dorotą Malinowską z biura firmy Cushman & Wakefield w Warszawie, której działalność koncentruje się na rynku nieruchomości hotelowych w Polsce.

Do oddziału Cushman & Wakefield Hospitality dołączył również David Jenkins, który pokieruje zespołem w regionie Wspólnoty Niepodległych Państw (Rosja, Ukraina, Białoruś). David wcześniej pracował w dziale nieruchomości hotelowych w firmie DTZ. Ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości hotelowych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku rosyjskiego.

Frederic ma ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości hotelowych. Do zespołu oddziału Cushman & Wakefield Hospitality w Pradze dołączył w marcu 2007 r. Doradztwem oraz usługami pośrednictwa w zakresie nieruchomości hotelowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zajmował się przez ostatnie pięć lat.

Frederic Le Fichoux uzyskał dyplom MBA w zakresie Zarządzania Międzynarodowymi Hotelami uniwersytetu w Paryżu IMHI (Cornell – ESSEC) wraz z Nagrodą za Wybitne Osiągnięcia. Ostatnio uzyskał dyplom RICS w zakresie Inwestycji w Nieruchomości uniwersytetu w Wielkiej Brytanii University of Reading.

Źródło: Cushman & Wakefield

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.