Nowi najemcy wynajęli 5 tyś. mkw. w warszawskich biurowcach

W ciągu ostatnich 8 tygodni Kancelaria Brochocki pośredniczyła w wynajmie blisko 5 tys. mkw. powierzchni biurowej w Warszawie.

Do nowoczesnego biurowca New City II na Mokotowie wprowadzi się Vestas Poland Sp. z o.o. Firma, dostawca energii wiatrowej, zajmie 800 m.kw. biura przy ulicy Marynarskiej 15.

SAZ Dialog Agentur Warszawa Sp. z o.o. wynajęła biuro o powierzchni 650 mkw. w centrum Warszawy. Spółka specjalizująca w tworzeniu i dostawie rozwiązań marketingowych będzie mieć siedzibę w budynku Sienna Center przy ulicy Siennej 73/75.

Z kolei spółka należąca do Shamir Optical Industry Ltd. wprowadzi się do biura na Bemowie o powierzchni 650 mkw. Nowa siedziba firmy optycznej znajdzie się przy ulicy Parowcowej 10B.

Alpine Energie Polska Sp. z o.o. wynajęła biura przy ulicy Puławskiej 538 i Szyszkowej 34 o łącznej powierzchni 600 mkw.

W Royal Trakt Offices, przy Alejach Ujazdowskich 41, Ministerstwo Spraw Zagranicznych będzie miało jedną ze swoich siedzib. Nowy najemca zajmie 400 m.kw. powierzchni w budynku, który jako dawny Pałac Jurkiewicza został zaadaptowany na biurowiec klasy A.

Producent pieców konwekcyjno-parowych Rational Sp. z o.o. wynajął 300 m.kw. powierzchni w nowoczesnym budynku biurowym na Mokotowie przy ulicy Bokserskiej 66.

Właściciel sklepów Vero Moda – Bestseller Retail Sp. z o.o. - wynajął biuro w ścisłym centrum Warszawy. Nowa siedziba o powierzchni 250 m.kw. będzie się mieścić w kamienicy przy ulicy Wilczej 46.

Do nowego biura przeprowadzi się również Independent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Spółka będzie mieć biuro o powierzchni 220 mkw. w stylowej kamienicy, na Mariensztacie przy ulicy Bednarskiej 7.

Marka odzieżowa G-Star Sp. z o.o. będzie mieć swój nowy show-room w reprezentatywnej części Warszawy. Firma wynajęła powierzchnie 180 mkw. przy ulicy Foksal 18

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.