Nowi najemcy w Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park Bielsko-Biała, którego inwestorem jest spółka Gemini Holdings, z końcem kwietnia poszerzyło swoją ofertę o sklep branży AGD – Elbis, salon fryzjerski Claudio Contini i wprowadziło zmiany dla jednego z już funkcjonujących najemców – sklepu Gatta.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni ofertę centrum o branżę AGD wzbogacił sklep Elbis, który wynajął na potrzeby swojego lokalu 116 mkw.

Elbis oferuje szeroką gamę produktów od drobnego AGD po artykuły dziecięce (wózki, rowerki, foteliki, zabawki edukacyjne). Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży RTV/AGD a obecnie jest jednym z uznanych dostawców sprzętu RTV/AGD i zabawek głównie na terenie województwa śląskiego.

Gatta - jeden z największych w Polsce producent wyrobów pończoszniczych może pochwalić się nowym, przestronnym lokalem o powierzchni 61 mkw. zlokalizowanym na parterze galerii prezentującym nowoczesne wnętrze i bogatszy asortyment. Jest to drugi salon Gatty w mieście. Produkty tej marki dostępne są w ponad 70 salonach firmowych w największych miastach Polski.

Do najemców Gemini Park Bielsko-Biała dołączył również salon fryzjerski Claudio Contini, który otworzył swój lokal na 70 mkw.

Za wynajem obiektu odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.