Nowi najemcy w Europie Centralnej w Gliwicach

CCC i Yes są kolejnymi markami, które dołączyły do grona najemców Europy Centralnej w Gliwicach.

CCC jest salonem obuwniczym. Oferta sklepu skierowana jest do całej rodziny, a sprzedaż oparta o zasadę „house of brands”, polegającą na sprzedaży wielu marek obuwia pod jednym dachem. Firma należy do grupy NG2. Salony CCC działają w Polsce i w Czechach. Nowy sklep zajmie powierzchnię około 515 mkw.

Kolejnym najemcą to Yes - marka jubilerska, obecna na rynku od ponad 30 lat. Umowa najmu została podpisana na lokal o powierzchni około 60 mkw.

Europa Centralna to projekt łączący ideę galerii i parku handlowego. Prace przygotowawcze na terenie inwestycyjnym i połączenia drogowe są na etapie ukończenia. Generalny Wykonawca projektu zostanie wkrótce wybrany. Otwarcie Etapu I planowane jest na jesień 2012 rok.

Do najemców Europy Centralnej należą m. in.: Castorama, Tesco Extra, Media Expert, RTVEuroAGD, Kakadu, Super-Pharm, Smyk, Reserved, H&M, Kappahl, Cubus, Lindex, Empik i Wojas.

Za wynajem powierzchni odpowiedzialny jest zespół Helical Poland we współpracy z firmą King Sturge i Colliers International.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.