Nowe oblicze poznańskiej Panoramy

Galeria Handlowa Panorama w Poznaniu

W miniony weekend, 19 - 20 września, Galeria Handlowa Panorama w Poznaniu świętowała zakończenie prac modernizacyjnych. W efekcie inwestycji o wartości 7 milionów euro, ta najdłużej działająca galeria handlowa w Poznaniu zyskała nowy wizerunek.

W ramach kompleksowego remontu odnowione zostały pasaże obiektu, zaprojektowano nową identyfikację wizualną oraz stworzono nowe, oparte na kształcie elipsy atrium, w którym mieszczą się debiutujące w Panoramie sklepy Jysk i Media Expert oraz powiększony salon CCC. W ciągu dwudniowego święta Galerii jej progi przekroczyło ponad 30 000 odwiedzających. Natomiast w minioną sobotę, 19 września odbyło się otwarcie pierwszego w Poznaniu klubu fitness tylko dla kobiet pod szyldem Egurrola Fitness Club.  

Współwłaścicielem i asset managerem Galerii jest firma Balmain Asset Management, która jednocześnie odpowiada za komercjalizację obiektu, świadczy usługi z zakresu development
i project management, marketingu i koordynacji najemców, a także pełni funkcję property managera.

Generalnym wykonawcą prac była firma Jeakel-Bud Tech. Panorama została zmodernizowana według projektu studia architektonicznego Bienasz Nicholson.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.