Najlepszy rok w historii Galerii Tarnovia

Galeria Tarnovia zakończyła rok 2017 rekordowym 20-procentowym wzrostem obrotów i 15-procentowym wzrostem odwiedzalności względem wcześniejszych 12 miesięcy. Są to najlepsze wyniki osiągnięte przez centrum od momentu otwarcia obiektu w 2009 roku.

Pod koniec 2016 roku grono najemców Galerii Tarnovia powiększyło się o pierwsze kino wielosalowe w regionie. Multipleks CINEMA3D powstał na pierwszym piętrze Galerii nadając tej części obiektu zupełnie nowy charakter i przeznaczenie. W ślad za filmowym debiutem w pierwszej połowie ub. r. oferta pierwszego piętra wzmocniona została także nowym food courtem, w którym stworzono miejsce dla trzech restauracji.

Inwestycje poczynione w rozwój oferty lifestyle’owej obiektu przyniosły zamierzony efekt, którego miarodajnymi wskaźnikami są wypracowane w ubiegłym roku wzrosty. Najwyższa w historii obiektu roczna, 20-procentowa zwyżka sprzedaży i 15-procentowy przyrost footfallu, (vs 2016) zostały poprzedzone systematycznymi wzrostami miesięcznymi, które utrzymywały się od momentu otwarcia kina. Na pozytywne wyniki Galerii Tarnovia wpływ miała także częściowa rekomercjalizacja parteru centrum, gdzie zadebiutowały sieci Hebe, Trygon Sport i Top Secret. Całkowita powierzchnia nowych i przedłużonych umów najmu, wśród których znalazły się między innymi marki H&M, Bytom, Ryłko i CCC, wyniosła w  ubiegłym roku ponad 3 600 m kw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.