Lublin Plaza odświeżona

Galeria Lublin Plaza zyskała nowe oblicze. Wnętrze centrum zostało odświeżone, w ciągu ostatnich miesięcy znacznie poszerzyło się grono najemców, a w najbliższym czasie otworzą się kolejne sklepy. Tym samym klienci zyskają bogatszą ofertę modową, kosmetyczną oraz gastronomiczną.

Zmiany objęły również strefę restauracyjną, która uległa całkowitej modernizacji. Powstały specjalne stoliki, wyposażone w gniazdka umożliwiające dogodne ładowanie urządzeń elektrycznych. Z pewnością docenią to osoby, które czas w galerii wykorzystują również na pracę czy naukę. Rodzice natomiast mogą skorzystać ze stolików sąsiadujących z kącikiem dla dzieci, gdzie ich pociechy bezpiecznie spędzą czas na zabawie. Dopełnieniem całości są wygodne fotele, sofy i stoliki kawowe. Na terenie centrum powstaną także nowe strefy wypoczynku oraz zmieniona zostanie aranżacja wejść do galerii z parkingu podziemnego. Wszystkie te działania mają na celu stworzenie nowoczesnej i komfortowej przestrzeni, przyjaznej dla klientów.

Wśród najemców, którzy wzbogacili ofertę handlową galerii jest salon z zegarkami SWISS o powierzchni 56 mkw, zlokalizowany na drugim piętrze galerii, oferujący zegarki znanych marek. Ponadto  w ostatnim czasie zostały otwarte sklep z odzieżą dziewczęcą marki Sinsay, salon z obuwiem i galanterią skórzaną marki Kazar, restauracja z daniami kuchni azjatyckiej TIGON oraz sklep z akcesoriami GSM Telakces i stoisko z produktami kosmetycznymi marki NeoNail. Także klienci Douglas mogą cieszyć się nową aranżacją wnętrza perfumerii w zmienionej lokalizacji. Już niebawem zostanie otwarty na nowo salon Reserved, który zmieni się zgodnie z najnowszym konceptem marki „open to public”, polegającym na  minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach, bez zbędnych dekoracji.

Na początku przyszłego roku w galerii Lublin Plaza pojawi się też klub fitness – CityFit. Lokal o powierzchni 1600 mkw. będzie znajdował się na drugim piętrze. Umowa podpisana z siecią CityFit przewiduje otwarcie dwóch klubów w centrach zarządzanych przez Klépierre Management Polska. Drugi lokal pod szyldem CityFit pojawi się w warszawskiej galerii Sadyba Best Mall. Kluby będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.