Lavard w Fashion House w Sosnowcu

Fashion House w Sosnowcu

W centrum outletowym Fashion House Sosnowiec trwa dobra passa otwarć nowych sklepów. W obiekcie należącym do funduszu Polonia Property Fund II, swoje podwoje otworzył właśnie salon mody męskiej Lavard.

Na potrzeby sklepu firma Gamatex, właściciel marki Lavard, wynajęła 258 mkw. powierzchni. Będzie to już trzeci salon tej marki działający w sieci Fashion House. Salony Lavard z sukcesem funkcjonują w centrach outletowych: Fashion House w Piasecznie koło Warszawy oraz Fashion House w Gdańsku.

- Z radością witamy w gronie najemców Fashion House Sosnowiec znaną i cenioną markę mody męskiej. Otworzenie w naszym obiekcie tak dużego salonu jest dowodem na to, że zakupy w Fashion House Sosnowiec są bardzo popularne także wśród panów. Chcielibyśmy zwrócić uwagę nie tylko na jakość oferowanych ubrań, ale także na prokonsumenckie podejście właściciela salonu. Na otwarcie przygotował on specjalną ofertę - rabat w wysokości 30 proc., który obowiązuje do 17. października br. – mówi Robert Gietko, Aasset Manager Polonia Property Funds.

Firma Gamatex, właścicielka marki Lavard oraz DinoSalvani, została założona w 1975 roku. Brand Lavard przeznaczony jest dla mężczyzn o wyższym statusie materialnym, którzy nie tylko cenią wysoką jakość ubrania, styl i elegancję, ale również podążają za modą. Firma podkreśla, że odzież z tą metką w całości powstaje w krajowych szwalniach, doświadczonych i uznanych w świecie ze współpracy z ekskluzywnymi markami. Obecnie sieć Lavard liczy 25 salonów docelowo Gamatex chce otworzyć 75 sklepów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.