Kawiarnia „Madagaskar” w Gemini Park Tarnów

Madagaskar, Gemini Park Tarnów

Kawiarnia „Madagaskar” 30 września br. otworzy swój lokal w Gemini Park Tarnów, centrum handlowym należącym do Gemini Holdings.

Nowy najemca centrum - kawiarnia „Madagaskar” zajmie lokal o powierzchni 50 mkw., a w wystroju lokalu wykorzystany zostanie symbol Madagaskaru – baobab. Kawiarnia ma być miejscem kojarzącym się ze śródziemnomorskimi kafejkami, w których czas zatrzymał się i można odpocząć po udanych zakupach przy aromatycznej kawie, bądź oryginalnym deserze lodowym.

Właścicielem sieci Madagaskar jest spółka Biała Róża, która w koszyku marek posiada również lodziarnie Savanna (pierwszy lokal otwarto wiosną 2011 w Zamościu), Plaża (otwarcie pierwszego lokalu wkrótce) oraz sieć profesjonalnych EKO-pralni pod szyldem Biała Róża.

Gemini Park Tarnów to najszersza oferta gastronomiczna w mieście, jak i w regionie. Swoje lokale w obiekcie posiadają m.in.: Grycan, Sphinx, Pizza Dominium, KFC, Grand Kebab.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.