KappAhl zostaje w Gliwicach

CH Forum, Gliwice

Wywodząca się ze Szwecji firma odzieżowa KappAhl przedłużyła na 5 lat umowę na wynajem 877 mkw. powierzchni handlowej z Centrum Handlowym Forum Gliwice.

Salon KappAhl w C.H. Forum Gliwice mieści się na pierwszym piętrze galerii. Jest to wiodąca firma na rynku sieci sklepów odzieżowych z około 360 sklepami i 4.800 pracownikami w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polsce i Czechach. W Polsce KappAhl posiada 44 sklepy, kolejne 6 zostanie otwartych jesienią tego roku. KappAhl jako pierwsza sieć sklepów odzieżowych uzyskał w 1999 r. certyfikat środowiskowy. W roku obrotowym 2009/2010 obroty KappAhl wyniosły 5.1 mld koron szwedzkich, a zysk operacyjny 511 mln koron. Firma jest notowany na Nasdaq OMX Stockholm.

Centrum Handlowe Forum jest pierwszym wielko powierzchniowym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na terenie obiektu znajduje się m.in.: 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz 13-ekranowe Cinema City.

Obecnie trwa proces rekomercjalizacji gliwickiego centrum, jak mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektor C.H. Forum - W tej chwili negocjujemy kolejne umowy przedłużające obecność najemców w naszym centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.