Inter Ikea Centre Group Polska wspiera Polską Akcję Humanitarną

Inter Ikea Centre Group Polska zaangażowała się w działania wspierające walkę ze skutkami powodzi. W sześciu parkach handlowych firmy umieszczone zostały skarbonki Polskiej Akcji Humanitarnej.

Skarbonki PAH- u znajdują się w Porcie Łódź oraz Parku Handlowym Matarnia (Gdańsk), Rawa (Katowice), Bielany (Wrocław). Wspólna akcja Inter Ikea Centre Group i Polskiej Akcji Humanitarnej potrwa do końca sierpnia. Zebrane środki zostaną przeznaczone na remonty i odbudowę zniszczonych powodzią domów i gospodarstw rolnych oraz na zakup podstawowych przedmiotów niezbędnych do życia takich jak: odzież, środki czystości, pościel, naczynia czy meble.

- Nasza firma angażuje się w pomoc dla poszkodowanych przez powódź - informuje Iwona Borkowska, Marketing Manager IICG Polska. - Zachęcamy klientów naszych centrów i parków handlowych do spontanicznej pomocy. Liczy się każda złotówka. Wierzymy, że dzięki wspólnej akcji z PAH pomożemy ludziom, którzy w wyniku powodzi stracili często cały dorobek życia - dodaje.

Pozostałe spółki z grupy Ikea w ramach pomocy powodzianom przekazały produkty z asortymentu Ikea o wartości ponad miliona złotych. Trzy tiry z produktami zostały już wysłane do Sandomierza, następne w najbliższym czasie trafią do kolejnej dotkniętej powodzią miejscowości.

Źródło: Ikea

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.