Inditex w Galerii Arad

Galeria Arad - wizualizacja.

Galeria Arad jest realizowana przez GTC Romania – spółkę zależną Globe Trade Centre S.A. W Galerii Arad zostaną otwarte sklepy marek z Grupy Inditex. To kolejni kluczowi najemcy galerii, po hipermarkecie Cora oraz multipleksie Cinema City.

Sklepy marek z portfolio Grupy Inditex – Zara, Bershka, Stradivarius oraz Pull&Bear – zajmą ok. 3 700 mkw. powierzchni w Galerii Arad. Centrum dysponuje łącznie blisko 33 600 mkw. powierzchni najmu- obecnie jest wynajęty w ponad 85 proc. GTC finalizuje obecnie umowy z kolejnymi renomowanymi markami międzynarodowymi i lokalnymi. Firma posiada 100 proc. udziałów w Galerii Arad. Projekt jest finansowany przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju.

Miasto Arad jest położone w zachodniej części Rumunii. Arad (ponad 170 000 mieszkańców) jest dużym ośrodkiem przemysłowym oraz ważnym węzłem komunikacyjnym. Galeria Arad położona jest w gęsto zaludnionej dzielnicy miasta, tuż obok jego głównej arterii - bulwaru Aurel Vlaicu. Dzięki swojemu położeniu, liście najemców oraz atrakcyjnej architekturze, Galeria Arad ma szansę stać się jedną z głównych atrakcji miasta.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.