Immofinanz wprowadza nową sieć w Austrii. Zapowiada ekspansję w Polsce

Stop Shop, Austria

Immofinanz Group rozpoczyna projekt wprowadzania swojej marki centrów handlowych Stop Shop w Austrii. Łącznie firma przekształci dziewięć istniejących centrów handlowych, należących do Grupy w nowy koncept. Już pod koniec października wszystkie z nich zostaną zmodernizowane i wyposażone w charakterystyczny dla tej marki branding.

Po wprowadzeniu centrów handlowych Stop Shop w Austrii, marka będzie posiadała już 43 lokalizacje, w 6 krajach Europy Środkowo-Wschodniej: 9 w Czechach, 10 na Słowacji, 12 na Węgrzech, 1 w Polsce, 2 na Słowenii i 9 w Austrii. Immofinanz Group planuje dalszy rozwój marki w najbliższych latach – skupiając sie szczególnie na rynku polskim.

Koncepcja centrów handlowych Stop Shop została opracowana i wprowadzona w Europie Środkowej w 2002 roku. Jako operator, Immofinanz Group pracuje nieprzerwanie w celu dalszego rozwoju marki. Centra te zlokalizowane są w bliskiej odległości od terenów zamieszkiwanych przez od 30 tys. to 150 tys. mieszkańców, w sąsiedztwie hipermarketów, uzupełniając ich ofertę.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.