Immofinanz rozpoczyna realizację STOP.SHOP. w Szczytnie

Austriacki inwestor i deweloper IMMOFINANZ rozpoczął w Szczytnie budowę szóstego w Polsce parku handlowego pod marką parasolową STOP.SHOP. Nowy obiekt handlowy powstanie przy ulicy Bolesława Chrobrego, a w jego skład wejdzie dziewięć sklepów o łącznej powierzchni najmu na poziomie ok. 3.600 mkw. Na generalnego wykonawcę tej inwestycji wybrana została firma MS Budownictwo, natomiast otwarcie centrum przewidziane jest na wiosnę 2016 roku.

STOP.SHOP. w Szczytnie zlokalizowany zostanie w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketu Kaufland. Swoim zasięgiem obejmie ok. 60 tys. mieszkańców.

Koncepcja marki STOP.SHOP. bazuje na pomyśle realizacji parków handlowych w miastach liczących od 30.000 do 150.000 mieszkańców. Powierzchnie pod wynajem wahają się od 3.000 mkw. do 15.000 mkw. 

Na portfel nieruchomości typu STOP.SHOP., należących do IMMOFINANZ, aktualnie składają się 53 parki handlowe w 7 krajach. W Polsce do tej pory zostały otwarte centra STOP.SHOP. w Legnicy, Mławie, Kętrzynie oraz Żarach, natomiast kolejny, w Świnoujściu, jest w trakcie budowy.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.