INDITEX w Galerii Katowickiej

Galeria Katowicka - wizualizacja

Neinver podpisał umowę z Grupą INDITEX na wynajem niemal 4 000 mkw powierzchni handlowej w Galerii Katowickiej.

Na pierwszym piętrze galerii swoje salony otworzą: ZARA, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho oraz Massimo Dutti.

INDITEX jest jednym z największych na świecie operatorów w branży mody. Sieć skupia ponad 5 000 salonów w 77 krajach. W skład grupy wchodzi ponad sto spółek, zajmujących się wzornictwem odzieżowym, produkcją i dystrybucją. Spółka rozpoczęła swą działalność w hiszpańskim mieście La Coruňa, wraz z otwarciem w 1975 roku pierwszego sklepu ZARA. Dzisiaj ZARA jest flagową marką grupy. Obecnie sklepy należące do Grupy INDITEX, można znaleźć w dzielnicach handlowych największych miast świata. W Polsce, gdzie pierwszy sklep powstał w 1999 roku, Inditex posiada obecnie 117 punktów handlowych.

- Marki Grupy INDITEX należą do jednych z najbardziej popularnych i najchętniej kupowanych marek odzieżowych w Polsce, dlatego nie mogło ich zabraknąć w Galerii Katowickiej. Brandy takie jak ZARA czy Stradivarius są doskonale znane i lubiane przez polskich klientów. Słyną także z obecności w najbardziej prestiżowych i starannie wyselekcjonowanych lokalizacjach. Jesteśmy przekonani, że Galeria Katowicka to doskonałe miejsce dla tych uznanych w Europie formatów handlowych – komentuje Agata Brzezińska, dyrektor ds. najmu w Neinver Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.