IMV nowym zarządcą w Galerii Szperk

Galeria Szperk, Kosaków

Nowym zarządcą Galerii Szperk w Kosakowie została firma IMV. Obowiązki zarządcy zostały przejęte przez IMV z początkiem września br.

Galeria Szperk to wspólne przedsięwzięcie austriackich spółek UBM i Immofinanz Group o powierzchni 23 000 m kw. zlokalizowane w Kosakowie, przy ul. Płk Dąbka 338. W ofercie galerii znajdzie się docelowo ponad 60 sklepów i punktów usługowych. Galeria została oddana do użytku w lutym br. Za realizację odpowiadała UBM Polska, natomiast za komercjalizację Ires Polska.

Do największych klientów Galerii Szperk obecnie należą: Alma Market - market spożywczy o powierzchni ponad 2 tys. mkw, sklep odzieżowy H&M (1 315 mkw.) oraz Jysk (1 175 mkw). Jesienią br. do grona najemców Galerii Szperk dołączą trzy nowe marki ubraniowe: Smyk, Stradivarius i New Yorker. Otwarte zostaną również sklepy: Świat Miliona Piw oraz sklep z zabawkami Zabawka. Dodatkowo, we wrześniu rozpoczął działalność salon zabaw Lumiś a w listopadzie zacznie funkcjonować fitness klub sieci Pure.

Firma IMV Immobilien Management GmbH to austriacka firma specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami. W Polsce IMV istnieje od 2006 r. i zarządza powierzchnią 150 000 mkw obiektów: biurowych, magazynowych oraz centrów handlowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.